Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Zde najdete pPřehled sociálních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku, které vám mohou pomoci.

Domov důchodců Horní Planá

registrovaná sociální služba

Adresa:

Komenského  6
Horní Planá 382 26

Telefon:

380 738 115

Domov důchodců Horní Planá poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku a jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Domov též nabízí péči osobám, které ještě nedosáhly věku rozhodného pro přiznání starobního důchodu, ale z důvodu snížené soběstačnosti jejich situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Domov zajišťuje poskytnutí ubytování, stravy, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, aktivizační činnosti, pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí. Dále je poskytována ošetřovatelská péče a základní sociální poradenství. V domově je dále pořádáno velké množství volnočasových aktivit (např. hraní kuželek, petangue, košíková, stolní hry, čtení, cvičení pro radost, trénink paměti a kvízy, čtení v kapli a bohoslužby, vycházky do cukrárny a jiné).

Cílová skupina:

 • Senioři
 • Osoby se zdravotním postižením

Životní situace:

 • Zdravotní znevýhodnění
 • Problémy ve stáří
 • Péče o nesoběstačnou osobu
 • Zdravotní pomoc

Poskytované služby:

 • Domovy pro seniory

Územní dostupnost:

  Český Krumlov, Jihočeský kraj

Pro koho je služba určena:

  osoby s jiným zdravotním postižením, senioři; od 50 let

Provozní doba:

  nepřetržitá

Mapa

zpět na katalog

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: