Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Zde najdete pPřehled sociálních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku, které vám mohou pomoci.

Dům pro seniory Wágnerka

Czech one Prague

registrovaná sociální služba

Adresa:

Nad Nemocnicí 153, Horní Brána
Český Krumlov 381 01

Telefon:

776 364 005

Posláním DS Wágnerka je poskytnout podporu a pomoc lidem s těžkou a úplnou závislostí na pomoci jiné osoby. Tito lidé potřebují z důvodu svého zhoršujícího se zdravotního stavu komplexní péči, která jim nemůže být zajištěna v jejich domácím prostředí za pomoci rodiny či terénních a ambulantních služeb. DS Wágnerka zajišťuje svým klientům celodenní stravování formou snídaně, oběda, svačiny a večeře. Klientům s diabetickou nebo mixovanou stravou je podávána druhá večeře. Strava je přizpůsobena svým složením, množstvím a úpravou, věku a zdravotnímu stavu klientů dle předem zveřejněného jídelního lístku ve vlastním kuchyňském provozu. Čtyřpatrová budova je plně bezbariérová, příjemně a účelně vybavená. Je to moderní stavba splňující nejvyšší normy a standardy. Klientům poskytuje pocit bezpečí a prostoru.

Cílová skupina:

 • Senioři
 • Osoby se zdravotním postižením

Životní situace:

 • Zdravotní znevýhodnění
 • Problémy ve stáří
 • Péče o nesoběstačnou osobu
 • Zdravotní pomoc

Poskytované služby:

 • Domovy pro seniory

Územní dostupnost:

  Český Krumlov, Jihočeský kraj

Pro koho je služba určena:

  osoby s jiným zdravotním postižením, senioři; starší 45 let

Provozní doba:

  nepřetržitá

Mapa

zpět na katalog

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: