Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Zde najdete pPřehled sociálních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku, které vám mohou pomoci.

Pečovatelská služba

Město Horní Planá

registrovaná sociální služba

Adresa:

Sídliště Míru  350
Horní Planá 382 26

Obsahem služby je zajištění pečovatelské služby pro území města. Ve městě je k dispozici domov s pečovatelskou službou s kapacitou 13 bytů. Cílem pečovatelské služby je zajistit klidné a spokojené stáří, podpořit a pomoc uživatelům v setrvání v jejich domovech a v zachovávání vazby na jejich přirozené prostředí, v maximální míře zachovat dosavadní způsob života uživatelů, zvýšit jeho kvalitu a soběstačnost, nepřetrhávat vazby s rodinou a přáteli a co nejvíce oddálit nutnost ústavní péče.

Cílová skupina:

 • Senioři
 • Děti, mládež, rodiny

Životní situace:

 • Zdravotní znevýhodnění
 • Problémy ve stáří
 • Péče o nesoběstačnou osobu
 • Doprovod, asistence

Poskytované služby:

 • Pečovatelská služba

Územní dostupnost:

  celé území města Horní Planá

Pro koho je služba určena:

  rodiny, kterým se narodily současně 3 nebo více dětí a to do 4 let věku; senioři, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení (osoby od 65 let)

Provozní doba:

  Po-Pá: 7.00-15.30

Mapa

zpět na katalog

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: