Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Zde najdete pPřehled sociálních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku, které vám mohou pomoci.

Pečovatelská služba

Město Větřní

registrovaná sociální služba

Adresa:

Na Žofíně  191
Větřní 382 11

Pečovatelská služba je poskytována v domech s pečovatelskou službou (K bazénu č.p. 213 – kapacita 15 bytů a Na Žofíně č.p. 214 – kapacita 23 bytů) a dále v místních částech města Větřní a obce Bohdalovice. Pečovatelská služba je poskytována osobám, které jsou v nepříznivé sociální situaci z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení. Služba jim pomáhá setrvat rovnocennými členy společnosti a využívat jejich přirozených zdrojů a prostředí, žít důstojně a nezávisle, v kontaktu s ostatními lidmi a v jejich přirozeném sociálním prostředí.

Cílová skupina:

 • Senioři
 • Osoby se zdravotním postižením

Životní situace:

 • Zdravotní znevýhodnění
 • Problémy ve stáří
 • Péče o nesoběstačnou osobu
 • Doprovod, asistence

Poskytované služby:

 • Pečovatelská služba

Územní dostupnost:

  správní území města Větřní a obce Bohdalovice

Pro koho je služba určena:

  osoby s tělesným postižením, osoby se zdravotním postižením, senioři věkové vymezení: mladí dospělí (18 – 26 let) dospělí (27 – 64 let) mladší senioři (65 – 80 let) starší senioři (nad 80 let)

Provozní doba:

  Po-Pá: 7.00-15.30

Mapa

zpět na katalog

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: