Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Zde najdete pPřehled sociálních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku, které vám mohou pomoci.

Průvodcovské a předčitatelské služby

Česká maltézská pomoc

registrovaná sociální služba

Adresa:

Na Sadech  2035/19
České Budějovice  370 01

WWW:

cmpcb.cz

Cílem služby je podporovat rodiny pečující o děti, mládež a osoby s postižením. Obsahem je doprovození dětí, mládeže a ostatních osob s postižením do speciálních škol a zařízení v Českých Budějovicích formou svozu z okolních měst a obcí (zprostředkovávání kontaktu se společenským prostředím). Tato činnost probíhá pravidelně od pondělí do pátku po dobu školního roku na základě individuálního plánu uživatele a podle časového harmonogramu - ranní svoz od 6 do 9 hodin, pro odpolední svoz od 13 do 16 hodin. Poskytovatelem je zajišťována rovněž zdravotnická a humanitární pomoc a psychosociální pomoc.

Cílová skupina:

 • Senioři
 • Osoby se zdravotním postižením

Životní situace:

 • Zdravotní znevýhodnění
 • Péče o nesoběstačnou osobu
 • Doprovod, asistence

Poskytované služby:

 • Průvodcovské a předčitatelské služby

Územní dostupnost:

  trasa C: Český Krumlov, České Budějovice; trasa D2: Kaplice, Kaplice-nádraží, Mojné, České Budějovice

Pro koho je služba určena:

  osoby se zdravotním postižením či znevýhodněním, senioři bez omezení věku

Provozní doba:

  Po-Pá: 6.00-16.00

Mapa

zpět na katalog

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: