Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Zde najdete pPřehled sociálních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku, které vám mohou pomoci.

Sociální lůžka

Nemocnice Český Krumlov

registrovaná sociální služba

Adresa:

Nemocniční  429, Horní Brána
Český Krumlov 381 01

WWW:

nemck.cz

Ve zdravotnických zařízeních lůžkové péče se poskytují pobytové sociální služby osobám, které již nevyžadují ústavní zdravotní péči, ale vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nejsou schopny se obejít bez pomoci jiné fyzické osoby. Z tohoto důvodu nemohou být propuštěny ze zdravotnického zařízení ústavní péče. Na sociálním lůžku zůstávají do doby, než jim je zabezpečena pomoc osobou blízkou či jinou fyzickou osobou, nebo je zajištěno poskytování terénních, ambulantních anebo pobytových sociálních služeb.

Cílová skupina:

 • Senioři
 • Osoby se zdravotním postižením

Životní situace:

 • Zdravotní znevýhodnění
 • Problémy ve stáří
 • Péče o nesoběstačnou osobu
 • Zdravotní pomoc

Poskytované služby:

 • Sociální služby poskytované ve zdravotnických zařízeních lůžkové péče

Územní dostupnost:

  celá ČR

Pro koho je služba určena:

  osoby s chronickým onemocněním, osoby s jiným zdravotním postižením, osoby s tělesným postižením, osoby se sluchovým postižením, osoby se zdravotním postižením, senioři věkové vymezení: od 50 let

Provozní doba:

  nepřetržitý provoz

Mapa

zpět na katalog

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: