Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Zde najdete pPřehled sociálních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku, které vám mohou pomoci.

Sociální rehabilitace

FOKUS

registrovaná sociální služba

Adresa:

Nad Nemocnicí 424, Horní Brána
Český Krumlov 381 01

Posláním sociální rehabilitace je podpora lidí s duševním onemocněním při zvládání jejich životní situace, při nalézání možných cest pro uplatnění se ve společnosti a pomoci jim udržet a rozvíjet kvalitu života podle individuálních potřeb a možností. Službu sociální rehabilitace je možné využívat v prostorách sdružení v Českých Budějovicích a ve středisku Český Krumlov nebo na základě individuální dohody v místě bydliště klienta. Služby jsou určeny lidem s duševním onemocněním (především schizofrenie, afektivní poruchy) starším 12 let, kteří se v důsledku své nemoci ocitli v nepříznivé sociální situaci, cítí se osamoceni, mají potíže se zvládáním nároků, které na ně klade jejich situace, chtějí smysluplně naplnit svůj volný čas.

Cílová skupina:

 • Osoby se zdravotním postižením

Životní situace:

 • Zdravotní znevýhodnění
 • Duševní onemocnění
 • Rada, informace
 • Doprovod, asistence

Poskytované služby:

 • Sociální rehabilitace

Územní dostupnost:

  Český Krumlov

Pro koho je služba určena:

  osoby s chronickým duševním onemocněním, od 12 let

Provozní doba:

  ambulantní forma:
  Po-Út: 7.30-16.00 (pouze Č. Budějovice)
  St-Čt: 7.30-12.00
  Pá: 7.30-15.00 (pouze Č. Budějovice)

  terénní forma: Po-Pá: 7.30-16.00

Mapa

zpět na katalog

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: