Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Zde najdete pPřehled sociálních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku, které vám mohou pomoci.

Streetwork pro města Český Krumlov a Kaplice

Centrum pro pomoc dětem a mládeži

registrovaná sociální služba

Adresa:

T. G. Masaryka 114
Český Krumlov 381 01

WWW:


Služba pracuje v oblasti celého českokrumlovského regionu s mládeží a dospělými, kteří přicházejí, nebo přišli do kontaktu s návykovou látkou jakéhokoli charakteru. A to, jako prvokonzumenti, experimentátoři, nebo závislé osoby. Služba formou minimalizace rizik, tj. poskytováním speciálního zdravotního materiálu a poradenství, usiluje o sociální a zdravotní stabilizaci klientů. Dalšími skupinami jsou rodiče, přátelé nebo vrstevníci těchto osob. Služba je v současnosti registrována, jako terénní program, který působí  ve městech Český Krumlov, Kaplice, Větřní, oblasti Lipenské nádrže, tj. ve městech a obcích Horní Planá, Loučovice, Frymburk, Vyšší Brod, Dolní Dvořiště. Každý den je služba klientům k dispozici také formou multifunkční místnosti v provozních hodinách. Službu, jako celek doplňuje odborné sociální poradenství pro cílovou skupinu a to vždy dva dny v týdnu v úterý a čtvrtek.

Služba poskytuje také :

Besedy a semináře na téma prevence užívání návykových látek pro střední a základní  školy v regionu.

Služba pracuje na principu ochrany veřejného zdraví a ochrany většinové populace.

Cílová skupina:

 • Děti, mládež, rodiny
 • Osoby v krizi

Životní situace:

 • Problémy dětí a mládeže
 • Závislosti
 • Pomoc v krizi
 • Násilí, šikana, ohrožení

Poskytované služby:

 • Terénní programy

Územní dostupnost:

  ORP Č. Krumlov, ORP Kaplice

Pro koho je služba určena:

  děti a mládež od 6 do 26 let ohrožené společensky nežádoucími jevy; osoby ohrožené závislostí nebo závislé na návykových látkách; osoby, které vedou rizikový způsob života nebo jsou tímto způsobem života ohroženy

  služba je poskytována všem zájemcům bez omezení věku

   

Provozní doba:

  Pondělí, středa, pátek: od 11.00 do 18.00 hodin
  Úterý, čtvrtek: od 10.00 do 17.00 hodin

Mapa

zpět na katalog

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: