Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Zde najdete pPřehled sociálních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku, které vám mohou pomoci.

Ambulance klinické psychologie

Mgr. Petra Kučerová

Adresa:

T. G. Masaryka  212
Český Krumlov 381 01

Telefon:

380 712 244

Ambulance klinické psychologie nabízí psychologickou diagnostiku, individuální psychoterapii a krizovou intervenci. Nabízí zpracování individuálních plánů péče, kdy se klienti podílejí na formulaci svých léčebných cílů, při péči o klienty systematicky spolupracuje ambulance s jinými poskytovateli služeb a dále poskytují pracovníci ambulance reference na jiné doplňkové služby. Služby jsou určeny osobám dlouhodobě duševně nemocným, osobám v krizi, dospělým a mládeži od 15 let s potřebou terapeutické či diagnostické psychologické péče. Dále jsou služby poskytovány osobám se zdravotním postižením, duševní nemocí, ale i normální populaci osob, které se momentálně nacházejí v krizi. Služby jsou poskytovány psychologem s atestací.

Cílová skupina:

 • Osoby se zdravotním postižením
 • Osoby v krizi

Životní situace:

 • Zdravotní znevýhodnění
 • Duševní onemocnění
 • Péče o nesoběstačnou osobu
 • Zdravotní pomoc

Poskytované služby:

 • Související a doprovodné služby

Územní dostupnost:

  Český Krumlov

Pro koho je služba určena:

  osoby s duševním onemocněním, osoby v krizi, osoby s potřebou terapeutické či diagnostické psychologické péče

Provozní doba:

  Po, Út, Čt: 8.30-14.30
  St, Pá: 8.30-17.00

Mapa

zpět na katalog

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: