Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Zde najdete pPřehled sociálních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku, které vám mohou pomoci.

Mateřské centrum Míša

registrovaná sociální služba

Adresa:

RC Krumlík, Urbinská 184
Český Krumlov 381 01

Telefon:

725 077 169

Mateřské centrum Míša slouží pro vzájemné setkávání vícegeneračních rodin s dětmi. MC Míša pomáhá se socializací dětí do skupiny, posiluje a rozvíjí znalosti, schopnosti a dovednosti dětí. Podporuje aktivní zapojování rodin do života v místní komunitě. Rodičům poskytuje prostor pro setkávání a komunikaci s ostatními rodiči, pro sdílení názorů a problémů. MC Míša organizuje i mimořádné akce, o kterých se mohou zájemci informovat na webových stránkách MC Míša.

Cílová skupina:

 • Děti, mládež, rodiny

Životní situace:

 • Problémy dětí a mládeže
 • Rada, informace
 • Volnočasové aktivity

Poskytované služby:

 • Mateřská a rodinná centra

Územní dostupnost:

  Český Krumlov

Pro koho je služba určena:

  rodiny s dětmi

Provozní doba:

  Út: 9.00-12.00

zpět na katalog

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: