Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Zde najdete pPřehled sociálních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku, které vám mohou pomoci.

Pedagogicko-psychologická poradna

pracoviště Český Krumlov (dočasné umístění v prostorách finančního úřadu Č. Krumlov)

registrovaná sociální služba

Adresa:

Vyšehrad 169
Český Krumlov 381 01

WWW:

pppcb.cz

Pedagogicko-psychologická poradna (PPP) České Budějovice je zřízena jako samostatný právní subjekt formou příspěvkové organizace. Zřizovatelem je Jihočeský kraj. PPP je školské poradenské zařízení, jehož činnost je vymezena Zákonem 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), a Vyhláškou 72/2005 Sb. o poskytování poradenských služeb ve školách a školských poradenských zařízeních. PPP poskytuje služby pedagogicko-psychologického a speciálně pedagogického poradenství a pedagogicko-psychologickou pomoc při výchově a vzdělávání žáků. Tyto služby jsou poskytovány dětem od 3 do 19 let věku, jejich rodičům a učitelům. Služby poradny jsou bezplatné a jsou zajišťovány týmem psychologů, speciálních pedagogů a sociálních pracovnic. Odborní pracovníci splňují kvalifikační předpoklady, trvale dbají o vysokou profesionální úroveň své práce.

Cílová skupina:

 • Děti, mládež, rodiny

Životní situace:

 • Problémy v rodině
 • Problémy dětí a mládeže
 • Rada, informace
 • Násilí, šikana, ohrožení

Poskytované služby:

 • Související a doprovodné služby

Územní dostupnost:

  Českokrumlovsko

Pro koho je služba určena:

  rodiny s dětmi

Provozní doba:

  Po-Čt: 8.00-16.00
  Pá: 8.00-14.00

  provozní doba se může dočasně lišit, více na: www.pppcb.cz

Mapa

zpět na katalog

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: