Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Zde najdete pPřehled sociálních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku, které vám mohou pomoci.

Probační a mediační služba ČR

Český Krumlov

Probační a mediační služba je státní organizace, která zajišťuje kontrolu výkonu trestů nespojených s odnětím svobody, připravuje podklady pro jejich ukládání a nabízí možnost jednání mezi pachatelem a obětí o urovnání následků trestného činu. Při konfliktu se zákonem, ať už jako obviněný či poškozený, informujeme o průběhu trestního řízení a jeho dalším možném alternativním postupu. Služby jsou určeny pro obviněné či poškozené v průběhu trestního řízení. Výkon alternativních trestů pak pro osoby, které mají soudem tyto tresty stanoveny.

Cílová skupina:

 • Osoby v krizi

Životní situace:

 • Rada, informace
 • Doprovod, asistence
 • Pomoc v krizi

Poskytované služby:

 • Související a doprovodné služby

Územní dostupnost:

  Českokrumlovsko

Pro koho je služba určena:

  Obvinění z trestných činů a jejich pachatelé.

Provozní doba:

  Úřední hodiny jsou v pondělí až čtvrtek od 8 do 11:30 a od 12:30 do 16; v pátek od 8 do 13 hodin. Úřední hodiny podatelen: pondělí až pátek od 9 do 15 hodin.

Mapa

zpět na katalog

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: