Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Zde najdete pPřehled sociálních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku, které vám mohou pomoci.

Potravinová pomoc pro chudé

Církev bratrská Elim Český Krumlov

Adresa:

Tovární  66
Český Krumlov 381 01

Telefon:

737 441 903

Služba zahrnuje shromažďování a distribuci trvanlivých potravin a hygienických potřeb osobám v nouzi (bezdomovcům, seniorům žijícím na hranici chudoby, rodinám s více dětmi a nedostatečnými příjmy apod.). Na potravinovou pomoc navazuje odborná pomoc v podobě odborného sociálního poradenství, popř. azylový dům, činnost OSV města Český Krumlov, OSV Vyšší Brod nebo OSV Horní Planá. Služba probíhá ve spolupráci s pracovníky sociálních odborů měst v ORP a azylových domů v Českém Krumlově. Součástí aktivity je i nabídka možnosti sprchování pro osoby bez přístřeší v prostorách Komunitního centra a vyprání osobního oblečení. Dále jsou zajišťovány programy pro děti, mládež, rodiny s dětmi nebo letní tábory.

Cílová skupina:

 • Osoby v krizi

Životní situace:

 • Potravinová pomoc
 • Volnočasové aktivity
 • Pomoc v krizi

Poskytované služby:

 • Související a doprovodné služby

Územní dostupnost:

  Českokrumlovsko

Pro koho je služba určena:

  osoby v krizi bez věkového omezení

Provozní doba:

  dopoledne i odpoledne podle konkrétní služby a aktuální nabídky

Mapa

zpět na katalog

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: