Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Zde najdete pPřehled sociálních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku, které vám mohou pomoci.

Rehabilitační oddělení

Nemocnice Český Krumlov

registrovaná sociální služba

Adresa:

Horní Brána 429
Český Krumlov 381 01

WWW:


Rehabilitační oddělení Nemocnice Český Krumlov a.s. zajišťuje komplexní rehabilitační péči pro ambulantní pacienty Českokrumlovska, částečně Kaplicka, ale i pro řadu pacientů mimo region. Dále poskytujeme rehabilitační léčbu na všech lůžkových odděleních nemocnice. Základem činnosti jsou rehabilitační cvičební postupy ve svých moderních modifikacích vycházející především z myoskeletální medicíny a vývojové kinesiologie. V léčbě se používají také další metody, jako neuromuskulární dynamická stabilizace, cvičení dle Mckenzieho principu, techniky dle Mojžíšové, PNF, léčbu prováděnou v závěsném systému Redcord atd. Ve spolupráci s Rotary klubem a VZP Č. Krumlov na oddělení funguje Centrum pro testování a půjčování pomůcek pro handicapované.

Cílová skupina:

  • Osoby se zdravotním postižením

Životní situace:

  • Zdravotní znevýhodnění
  • Problémy ve stáří
  • Zdravotní pomoc

Poskytované služby:

  • Související a doprovodné služby

Územní dostupnost:

    Českokrumlovsko

Pro koho je služba určena:

    osoby se zdravotním postižením

Provozní doba:

Mapa

zpět na katalog

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: