Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Zde najdete pPřehled sociálních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku, které vám mohou pomoci.

Odbor školství, sportu a péče o dítě

Městský úřad Český Krumlov

Adresa:

Kaplická  439
Český Krumlov 381 01

Telefon:

380 766 420

Zajišťuje výkon zřizovatelských funkcí mateřských škol, základních škol, organizační složky Domova pro matky s dětmi, zajišťuje agendu finančních příspěvků a grantů z rozpočtu města v oblasti sportu a školství. Dále se zabývá sociálně-právní ochranou dětí, tím se rozumí zejména ochrana práva dítěte na příznivý vývoj a řádnou výchovu, ochrana oprávněných zájmů dítěte, včetně ochrany jeho jmění, působení směřujících k obnovení narušených funkcí rodiny. Dále: preventivní a poradenská činnost, kolizní opatrovnictví při soudních jednáních, spolupráce se státními orgány, školami, školskými a zdravotnickými zařízeními aj.

Životní situace:

 • Problémy dětí a mládeže
 • Rada, informace
 • Volnočasové aktivity

Poskytované služby:

 • Úřady a instituce

Územní dostupnost:

  Českokrumlovsko

Pro koho je služba určena:

  -

Provozní doba:

  Po: 8.00-17.00
  Út: 8.00-12.00 pouze pro objednané klienty
  St: 8.00-17.00
  Čt: 8.00-12.00 pouze pro objednané klienty
  Pá: 8.00-12.00

Mapa

zpět na katalog

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: