Nacházíte se vy nebo někdo z vašich blízkých ve složité životní situaci? Zde najdete pPřehled sociálních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku, které vám mohou pomoci.

ICM - Informační centrum pro mládež

Centrum pro pomoc dětem a mládeži, o.p.s.

registrovaná sociální služba

Adresa:

Špičák 114
Český Krumlov 381 01

E-mail:

icm@icmck.cz

WWW:


ICM funguje nepřetržitě od roku 1997, posledních cca 15 let se zaměřuje zejména na neformální vzdělávání dětí a mládeže. Nabízí jim zejména pomoc s doučováním, letní tábory, koordinuje Parlament dětí a mládeže ČK, organizuje jihočeské krajské kolo soutěže školních novin a časopisů, pořádá besedy se známými osobnostmi, sportovní turnaj, výpravy na místa naší historické paměti a mnoho dalšího.

Služby:

Informace pro mládež, poradenství, pracovní příležitosti, přístup na internet, kopírování a tisk, doučování, letní tábory, parlament dětí a mládeže, neformální vzdělávání, výstavy, besedy, workshopy, exkurze, sportovní turnaj.

Cílová skupina:

 • Děti, mládež, rodiny

Životní situace:

 • Rada, informace
 • Volnočasové aktivity

Poskytované služby:

 • Související a doprovodné služby

Územní dostupnost:

  Českokrumlovsko

Pro koho je služba určena:

  Děti a mládež.

Provozní doba:

  PO, PÁ – 10:00 – 15:00

  ÚT, ST, ČT – 10:00 – 16:00

Mapa

zpět na katalog

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: